гарантована потужність, надійна робота
Акція
Дисконтна програма
Новини
26.07.2011

Шановні клієнти та партнери!

 

З серпня в магазинах "eXpress комп'ютери" та "Комп'ютери LUXIT" Ви маєте можливість придбати фотопапір нової серії Art Paper торгової марки ColorWay, який дозволяє реалізувати Ваші творчі ідеї.

 

ART Magnetic
Фотопапір ColorWay ART Magnetic дозволяє друкувати вдома фотографії, які можна повісити в любому зручному місці, навіть не потрібна рамка; дитячі розвиваючі ігри; рекламні та інформаційні матеріали; матеріали для прямої розсилки; рекламні вкладки в журналах; рекламні матеріали, які можна розмістити усюди, де є металеві поверхні: холодильники, двері, насоси бензоколонок, душеві кабіни, стелажі, поштові ящики, банкомати, стальны шкафи, сейфи, паркінг-автомати, автомобілі, тумби для файлів, меблі, гаражні двері, медицинскі ящики, рамки картин, інструменти та інше. Доступні варіанти глянцевий товщиною 690г/м або матовий 650г/м, формат A4, упаковка на 5 листів.

 

Серія Art Paper чудово підійде для створення індивідуальних візиток, дизайнерських робіт і фоторепродукцій, художніх постерів, старовинних карт, факсиміле, стилізованих каталогів, портфоліо, художніх фото і коллажів, пейзажів, натюрмортів.

 

ART Canvas ART Canvas
Фотопапір ColorWay ART Canvas у вигляді холста для живопису, товщиною 220г/м або 380г/м, формат A4. В упаковці 5 листів.

 

ART Cloth ART Cloth
Фотопапір ColorWay ART Cloth з фактурою тканини, матовий товщиною 220г/м або глянцевий 230г/м, формат A4. В упаковці 10 листів.

 

ART Leather ART Leather
Фотопапір ColorWay ART Leather з фактурою шкіри, матовий товщиною 220г/м або глянцевий 230г/м, формат A4. В упаковці 10 листів.

 

ART Stripe ART Stripe
Фотопапір ColorWay ART Stripe з фактурою в полоску, матовий товщиною 220г/м або глянцевий 230г/м, формат A4. В упаковці 10 листів.

 

ART Wood ART Wood
Фотопапір ColorWay ART Wood з фактурою дерева, матовий товщиною 220г/м або глянцевий 230г/м, формат A4. В упаковці 10 листів.

 

ART Snakeskin ART Snakeskin
Фотопапір ColorWay ART Snakeskin з фактурою зміїної шкіри, матовий товщиною 220г/м або глянцевий 230г/м, формат A4. В упаковці 10 листів.

  Відкрийте для себе безліч нових можливостей реалізації творчих ідей разом з фотопапером нової серії Art Paper торгової марки ColorWay.

Щиро Ваш магазин "eXpress комп'ютери" та "Комп'ютери LUXIT"


Обговорення новини на нашому форумі
© «LUXIT» 2009-2022. All rights reserved.